Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Kurowice Kościelne, łódzkie

  • 189 000 zł
  • 857 m²
  • 220,54 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Kozłow...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Kurowice Kościelne, łódzkie

zaktualizowane:
9 maja 2026

189 000 zł

857 m²

220,54 zł/m²

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Zaktualizowane: 9 maja 2026

189 000 zł 857 m² 220,54 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 189 000 zł (220,54 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 857 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 31m; szerokość: 28m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis:
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 857m², zlokalizowaną w miejscowości Kurowice Kościelne, woj Łódzkie - gm. Brójce.
To doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni do realizacji własnego domu z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej w otoczeniu zieleni. (...)

Agent

Katarzyna Kozłowska

575 565...

575 565 101

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Kozłowska

575 565...

575 565 101

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości